Kierownik ds. marketingu i sprzedaży

Zakres obowiązków

  • Wraz zespołem marketingu i sprzedaży w Kownatach i Warszawie wyznaczasz kluczowe kierunki działań marketingu i sprzedaży w Polsce.
  • Wspólnie z różnymi partnerami medialnymi opracowujesz plany marketingowe i medialne dla naszych parków oraz zapewniasz ich realizację.
  • Razem z kolegami opracowujesz strategię online, począwszy od reklamy internetowej po kreatywny plan treści. Aktywnie śledzisz media społecznościowe.
  • Budujesz sieć przedsprzedaży i sprzedawców oraz nawiązujesz współpracę z partnerami detalicznymi.
  • Myślisz o innowacyjnych wydarzeniach. Jesteś pierwszym kontaktem dla prasy i jako rzecznik entuzjastycznie reprezentujesz grupę i parki w Polsce. Stawiasz na stały kontakt z dziennikarzami i prasą.
  • Razem ze swoim zespołem pracujesz nad ukierunkowanym podejściem B2B i jesteś odpowiedzialny za przetwarzanie listy potencjalnych klientów od A do Z. Od rozmowy handlowej, poprzez ofertę, aż po obsługę administracyjną i organizację wydarzeń B2B.
  • Dbasz o dobre i przejrzyste raportowanie kampanii marketingowych i sprzedażowych oraz uczestniczysz w wnikliwych analizach podejmowanych przez Ciebie i Twój zespół.
  • Będziesz raportować do Dyrektora Zarządzającego Grupą Plopsa.

Jesteś osobą :

  • Posiadasz odpowiednie wykształcenie i możesz pochwalić się kilkuletnim doświadczeniem.
  • Dobrze znasz Polski krajobraz medialny.
  • Język ojczysty nie ma przed Tobą tajemnic w mowie jak i w piśmie
  • Język niemiecki - dodatkowy atut.
  • Język angielski bardzo dobrym poziomie w mowie i piśmie (min. B2)
  • Jesteś analityczny i lubisz przejrzyste raportowanie.
  • Podejmujesz inicjatywę i pracujesz metodycznie.
  • Potrafisz dobrze negocjować z partnerami medialnymi i handlowymi.
  • Biorąc pod uwagę naszą branże, okazjonalna praca w weekendy lub święta nie stanowi dla Ciebie problemu.

Oferujemy

  • Bardzo różnorodną pracę.
  • Opiekę Lux Med
  • W firmie o dużym potencjale wzrostu i przyjaznej atmosferze pracy wśród zmotywowanych specjalistów.
  • Oferujemy pełnoetatową umowę o pracę, z konkurencyjnym wynagrodzeniem, które obejmuje świadczenie dodatkowe (samochód).
  • Otrzymasz również Majaland Team Card, która daje Ci bezpłatny wstęp do Majaland Kownaty, zniżkę na artykuły w sklepach i zniżkę w restauracji w parku.
  • Bonus 5.000 zł za podpisanie z nami umowy

Złóż wniosek już teraz!

Aby aplikować na to stanowisko prosimy o przesłanie CV w języku angielskim i polskim.

Maksymalna liczba plików: 3.
Limit 8 MB.
Dozwolone rozszerzenia: gif jpg png bmp eps tif pict psd txt rtf html odf pdf doc docx ppt pptx xls xlsx xml avi mov mp3 ogg wav bz2 dmg gz jar rar sit svg tar zip.