Kierownik Administracyjny

Zadania

Czy chciałbyś, aby dzięki Tobie na twarzach dzieci zagościł uśmiech? Chcesz być częścią wspaniałych rodzinnych wspomnień, które pozostaną z naszymi klientami na długie lata? Jeśli tak, to jesteś osobą, której szukamy! Oferujemy pracę na stanowisku pełnym wyzwań, odpowiedzialnych zadań i inspiracji do ciągłego rozwoju. Zapraszamy do bycia częścią tak wyjątkowego i niepowtarzalnego projektu jakim jest nasz Park.

ZADANIA

  • Będziesz kierownikiem działu finansowego, prawnego i kadrowego w Majaland z bezpośrednim raportowaniem do centrali w De Panne (Belgia).
  • Do Ciebie zgłosi się księgowa, pracownik działu kadr i płac.
  • Posiadasz staż w sprawach prawnych, społecznych, finansowych i podatkowych.
  • Już wcześniej zajmowałeś się komunikacją z urzędem skarbowym i instytucjami państwowymi.

Oprócz powyższych do Twojego pakietu należą następujące zadania:

  • negocjacje umów,
  • kontakt z rządem i bycie pojedynczym punktem kontaktowym dla wszystkich prawnych, społecznych, finansowych i podatkowych spraw,
  • zarządzanie procesami administracyjnymi firmy,
  • bieżąca współpraca z wszystkimi działami firmy,
  • zapewnienie wysokiej jakości obsługi biurowej,
  • nadzorowanie kwestii kadrowych i zgodności z przepisami prawa,
  • organizowanie delegacji służbowych,
  • podejmowanie innych działań odpowiadających potrzebom Pracowników,
  • obsługa korespondencji,
  • nadzór nad zaopatrzeniem biura w materiały eksploatacyjne/biurowe,
  • odpowiadanie na maile od klientów
  • raportowanie do centrali wszystkich kwestii prawnych, społecznych, finansowych i podatkowych.

Profil

  • znajomość prawa pracy, prawa podatkowego i prawa spółek (najlepiej z odpowiednim wykształceniem wyższym)
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku: finansowym, prawnym (najlepiej jako księgowy, dyrektor finansowy lub prawnik)
  • energiczna i przyjazna osobowość,
  • kreatywność i elastyczność w pracy,
  • sumienność i zaangażowanie w wykonywanie obowiązków,
  • znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację (warunek konieczny)

Oferujemy

  • perspektywę rozwoju zawodowego w wyjątkowym projekcie,
  • możliwość zdobycia nietuzinkowego doświadczenia,
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji,
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • nowoczesne warunki i niezbędne narzędzia pracy,
  • atrakcyjne benefity pozapłacowe,
  • przyjazną, nieformalną atmosferę pracy.

Złóż wniosek już teraz!

Aby aplikować na to stanowisko prosimy o przesłanie CV w języku angielskim i polskim.

Maksymalna liczba plików: 3.
Limit 8 MB.
Dozwolone rozszerzenia: gif jpg png bmp eps tif pict psd txt rtf html odf pdf doc docx ppt pptx xls xlsx xml avi mov mp3 ogg wav bz2 dmg gz jar rar sit svg tar zip.