Finance Manager / Kierownik Finansowy

Zadania

  • Jesteś odpowiedzialny za nadzór nad procesami finansowymi i administracyjnymi w dwóch lokalizacjach, Majaland Kownaty i Majaland Warszawa. W obu miejscach księgowi podlegają Tobie. Oferujesz im wsparcie i coaching

  • Dbasz o różne raporty operacyjne i okresowe dla firmy macierzystej;

  • Dostarczanie danych finansowych i analiz ad hoc

  • Nadzorujesz pracę działu księgowości i jesteś punktem kontaktowym dla naszych audytorów;

  • Posiadasz wiedzę z zakresu przepisów podatkowych oraz ustawy o rachunkowości

  • Jesteś odpowiedzialny za przygotowanie zamknięcia roku i deklaracji podatkowych;

  • Jesteś członkiem lokalnego zespołu zarządzającego.

Profil

  • Posiadasz tytuł magistra ekonomii i kilkuletnie doświadczenie na stanowisku menedżera finansowego w międzynarodowej firmie.

  • Charakteryzuje Cię wysoki stopień dojrzałości i pragmatyczne podejście. Określasz priorytety i masz silne nastawienie na rozwiązywanie problemów;

  • Ponadto jesteś zorganizowany i skrupulatny. Potrafisz odnaleźć się w trudnych, stresujących sytuacjach

  • Odpowiada Ci zarówno praca w zespole, jak i praca samodzielna;

  • Łączysz swoje umiejętności praktyczne i teoretyczne z dobrą umiejętnością komunikacji.

  • Potrafisz płynnie wypowiadać się w języku polskim i angielskim, znajomość języka niemieckiego jest dodatkowym atutem;

  • Ponadto, biegle posługujesz się typowymi aplikacjami pakietu Office;

  • Znajomość systemu SAP - wskazane

Oferujemy

  • Bardzo różnorodną pracę.
  • W firmie o dużym potencjale wzrostu i przyjaznej atmosferze pracy wśród zmotywowanych specjalistów.
  • Oferujemy pełnoetatową umowę o pracę, z konkurencyjnym wynagrodzeniem, które obejmuje świadczenie dodatkowe (samochód).
  • Otrzymasz również Majaland Team Card, która daje Ci bezpłatny wstęp do Majaland Kownaty, zniżkę na artykuły w sklepach i zniżkę w restauracji w parku.
  • Bonus 5.000 zł za podpisanie z nami umowy

Złóż wniosek już teraz!

Aby aplikować na to stanowisko prosimy o przesłanie CV w języku angielskim i polskim.

Maksymalna liczba plików: 3.
Limit 8 MB.
Dozwolone rozszerzenia: gif jpg png bmp eps tif pict psd txt rtf html odf pdf doc docx ppt pptx xls xlsx xml avi mov mp3 ogg wav bz2 dmg gz jar rar sit svg tar zip.